חלבה נצרת

מי אנחנו…??

מילת ההנהלה

החזון והמסר

אתם השותפים שלנו

התקני האיכות והבטיחות

למה חלבה נצרת

נצרת שוברת שיא עולם

שאלות נפוצות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורךגולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, ושבעגט. לורם איפסום דולור סיט אמט, להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. נולום ארווס סאפיאן – פוסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי נולום ארווס סאפיאן – פוסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט – לפתיעם ברשג – ולתיעם גדדיש. קוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה. לפמעט מוסן מנת. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי. 

מפעל חלווה נצרת נוסד כפרוייקט כלכלי מסחרי לפני למעלה מ- 4 עשורים ועבר מספר גלגולים עד שהגיע למתכונתו הנוכחית.

ראשיתו של המפעל פעל כפרוייקט משפחתי שהתמקד ביצור החלווה כשהדבר שאפיין את המוצר הפשוט הזה הינו האיכות העליונה והטעם המיוחד שכלל מתכון סודי.

הבעלים שצברו תוך השנים הרבה מאוד נסיון עברו ליצור כמה סוגים של החלווה בטעמים מגוונים השאירו אצל הצרכנים והלקוחות רושם טוב וטעם של עוד.

בשנת 1980 כאשר הספיק המפעל להגיע לצמיחה משמעותית ועבר מהפכה רצינית , התחיל להתבסס על טכנולוגיה חדשה ולפעול על פי שיטות יצור שהתאימו לעידן החדש , דבר שהעניק למפעל מעמד איתן בתוך השוק הישראלי ונחשב בעיני הצרכנים לשחקן מפתח בעל השפעה משמעותית בשוק החלווה במגזר הערבי .

השילוב בין החזון הייחודי של בית חרושת נצרת לבין הלהט לקחת את החומרים הבסיסיים ביותר ולהפכם לפלא טבוע היום ב "די אן אי" של החברה , הן כתפישה עסקית והן כפיתוח מוצריה .

החזון של יצירת פלא מחומרים בסיסיים מניע את המפעל להעשיר את איכות החיים של אנשים באמצעות יצירת מוצרים מיוחדים ופיתוח פתרונות מפתיעים וחדשניים , ערכי הליבה שלנו הם : אכפתיות והעזה , להט ואחריות , הצוות .

בתחילת שנת 2009 זיהה המפעל את ההזדמנות היחודית הטמונה בתוכו כדי להעפיל למעמד הבנלאומי והצליח בזכות הרצון הרב לזכות בתואר כבוד עם כניסתו לספר השיאים של גינס כאשר הצליחו הבעלים ליצור תבנית החלווה הענקית בתבל.

זה היה מחזה היסטורי בלתי נשכח הועבר ישירות לכמה מדינות ברחבי העולם.

מותגי המפעל בכל קטגוריות הליבה שלו הם בעלי מעמד מוביל בשוק המזון , וכוללים רבים מהמוצרים האהודים , המועדפים והנוסטלגיים של הצרכנים בחברה הערבית , ומגישים אותם לאורחים כקינוח באירועים חגיגיים ובחתונות  .

ברוכים הבאים לבית חרושת נצרת המפעל הראשון במגזר הערבי
המסלול ברור לעתיד
במפעל בית חרושת נצרת אנו גאים במסורת שלנו , התחלת דרכנו הייתה בשנות החמישים של המאה העשרים  מה שמאיץ אותנו להצליח קיומו של צוות הנהלה מצוין בנוסף לצוות עובדים בעלי כישורים גבוהים , יחד אנו עובדים להגשים חזון אחד , להיות  החברה המובילה  שמייצרת מוצרי מזון מזרחיים איכותיים בטעם ההולם את הרמה הבינלאומית .

אחת המטרות העיקריות שלנו היא לשמור על נאמנותם של צרכנים ולקוחות של המוצרים שלנו, וזה המחויבות שלנו לפיתוח כל הזמן, ועל ידי מתן מזון באיכות גבוהה ורעיונות החדשניים אנו משתדלים תמיד לפתח את הדבר הזה באמצעות מוצרי מזון בריאותיים דרך יצירתיות   ואפקטיביות

, תוך שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר בייצור ה מוצרים החדשים כדי לעמוד בקצב הדרישות המתאימים  לטעמם של כל לקוח וצרכן של המוצרים שלנו , צוות העובדים המייצגים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של מיומנות ומצוינות , שמחים מאוד לספק לכם  את המוצרים  המיוחדים בטעם ובאיכות הכי גבוהה לא רק בארץ אלא ברחבי העולם באמצעות רשת של מפיצים אשר  מוכרים  את המוצרים שלנו.

אנו מקווים כי האתר שימושי ואינפורמטיבי שעשיר במידע  שמעניין אותך – אם אתה אחד מהלקוחות שלנו או מבקר באתר שלנו.
עלי אמין נאסר

החזון: 
החזן שלנו להיות אחת החברות שמייצרות מזון במגזר הערבי והאזורי חברה שמגישה מוצרי מזון מזרחיים המצטיינים בטעמם ובאיכותם הגבוהה גם ברמה הבינלאומית 

המסר:
אנו עובדים יחד בנאמנות רבה להביא מוצרי מזון באיכות גבוהה דרך היצירתיות העובדים באמצעות צוות המפעל ואת מאמציהם של העובדים המייצגים את הרמות הגבוהות ביותר של מצוינות, השואפים ב המשך הצמיחה ולהתפתחות מתמדת .

הערכים שלנו:
חיזוק ואחריות
אנו מעניקים לעובדים שלנו את הסמכויות כדי לאפשר להם לשרת את הלקוחות בצורה הכי טובה בנוסף אנו נוטלים אחריות  בפני בעלי העסק , בנוסף להערכה ותגמול לעובדים המצטיינים .

אמינות:
אנו שואפים לקיים  את הבטחותינו דרך המחויבות שלנו בקשר עם הלקוחות , ולפעול בהתאם לערכים המוצהרים בנוסף להתחייבות למסוריות גבוהה ביחסים שלנו וביחסים עם בעלי עסק

מצוינות:
אנו עושים כל המאמץ להגיע למצוינות בכל דבר שאנו עושים , וזו דרך העבודה אפקטיבית וביעילות הדורשת  מיומנות רבה בהתאם לכל הערכים המוצהרים שלנו

 החידוש:
 אנו שואפים בכל כוחותינו לפיתוח ויישום מחשבות יצירתיות חדשניות ולפיתוח המוצרים ולניהול העסק שלנו .

הכבוד:
הרינו מכבדים ודואגים לכל הלקוחות שלנו דרך סביבה המבוססת על יסוד – נאמנות ,בטחון, פתיחות וכבוד לכולם .

עבודת צוות:
אנו עובדים יחד להשגת הצלחה נאותה תוך שיתוף פעולה והחלפת ידע ומחשבות
כשכולנו מצליחים כצוות זה משקף את ההצלחה של כל אחד מאיתנו לחוד 

אנו רואים עצמנו כי שותף המקצועי של לקוחתינו , ומשתדלים לתמוך בהם באמצעות הידע והנסיון המקצועי ע"י הצוות המנוסה .
אנו מאמינים כי בניית מערכת יחסים עם לקוחות השוק המקצועי מעניקה ערך מוסף רב להתקשרות עם הלקוח .

אם אתה מבצע עבודה מסוימת עליך לבצעה כראוי .
ואז אתה תתאהב בעבודה הזו ובשלב מאוחר יותר תתמקצע בה , וכשאתה מתמקצע בעבודה אתה תהפוך לבעל טביעת אצבע מיוחדת בעשייתך .

 תערובת שעוברת מדור לדור , וסוד כמוס שלא ניתן לחיקוי .

בחברת בית חרושת נצרת דואגים באופן מתמיד להגיע להצטיינות הגבוהה בתחום ייצור המזון והמסחר החברה מתחייבת בנוהל קבוע הקשור לניהול ושמירה על איכות המזון בהתבסס על העקרונות הבאים :

מצוינות ניהולית מוסדית:
בחברה שלנו שומרים על המצוינות הניהולית דרך הנהגה בעלת חזון ומטרות התומכות במאמצים היצירתיים של העובדים

סיפוק רב ללקוחות :
החברה שלנו מתאמצת מאוד להגיע לסיפוק הלקוחות ושביעת רצונם  דרך יישוב התקנים הגבוהים הקשורים באיכות המזון ושלמתו בנוסף לשירות המחויב בשקיפות ותקנים בינלאומיים כמו האיזו

המשכיות  הפיתוח :
החברה שלנו מסתמכת  על הפיתוח  המתמיד להנהלה ולאימון הסדיר לכלל העובדים ועידוד העבודה הקולקטיבית וזה בהתאם לכל החדשנות   ולשאיפה המתמדת לקידום ולמצוינות

התקנים :
החברה שלנו מבטיחה ללקוחותיה שהמוצרים וחומרי הגלם  המשומשים  בייצור עומדים לפי התקנים הארציים והבינלאומיים במיוחד שזה בליווי מהנדס מזון מקצוען ומעבדה לבדיקת איכות המוצר לפני הגעתו לצרכן 

למה חלבה נצרת :

הוריו של  עלי נאסר עשו סוכריות ודודו ידע את סוד הכנת התמצית לצורך הכנת החלבה. בניסיון זה שרכשו אותו דור אחרי דור בתעשיית הממתקים והסוכריות והוא בעל ההתפתחות החדשה והמוצרים החדשים הן בטעם ובאיכות הכי טובה בארץ כיום.

חלבה נצרת זה השם הגדול שהולך לכל פינה ופינה בארץ וכמו כן הוא המפעל הראשון בארץ שפיצח סוד הכנת החלבה שיערות (חלבה סלסה) וכן היא נוספה לסל המוצרים של המפעל, המותג הזה מהמוצרים המובילים והמוכרים היטב בשוק הישראלי.

הטעם הנפלא של הטחינה והחלבה והשירות המצוין הן תוצאה של הקפדה דקדקנית של המנהל (עלי נאסר) של כל שלב ושלב הן מקנות חומרי הגלם הבסיסיים והמשובחים ועד תהליכי ייצור בשיטה המסורתית תוך שמירה על המרכיבים הבריאותיים של כל שלב ושלב. לטעם הנפלא ובאיכות הגבוהה של הטחינה זה נוצר מקניית השומשום הטוב ביותר בעולם.

מערך בקרת איכות במפעל כולל טכנולוג מזון שבוחן כל מנת ייצור לפי הדרישות הבינלאומיות.
החברה כיום היא חברה מובילה ובעלת השם הגדול בתעשיית החלבה מחומרים טבעיים בלבד, ללא חומר משמר, ללא שומן טרנס, החברה משווקת את מוצריה בשוק המוסדי, הפרטי וגם לחנויות הטבע בארץ ובחו"ל (ארה"ב, דרום אפריקה, קנדה, שבדיה וכו'…)

גם לא מן הסתם באו וצילמו מתוכנית שום פלפל ושמןזית  עם חיים כהן

וגם  צילמו על איכות וטעם הנפלא והמחירים הטובים בתוכנית חסכון  עם מנחם הורובי

נצרת שוברת שיא עולם

תבנית החלבה הגדולה והארוכה בעולם !

"בית חרושת נצרת" – המפעל הראשון והמוביל בנצרת, ובמגזר, בהנהלתו של מר' עלי אמין נאסר – שבר את שיא העולם לתבנית החלבה הגדולה והאר נוכה בעולם ונכנס לספר ג'יניס לשיאי עולם, דבר אשר העמיק והגביר את חשיבותה של עיר זו, הן ברמה ההיסטורית העולמית, והן ברמה המקומית.

החל המפעל בנצרת כפרויקט פרטי   על ידי המשפחה  מ 40 שנה לייצור חלבה  היה ידוע אז כמפעל חלבה  של נצרת "והצביע אנשים למפעל מוצר מזון – יצרנית חלבה  נצרת  – מההתחלה, מה שמייחד את המוצרים של הפרויקט הזה הוא האיכות גבוהה פשוט טעם נפלא, אשר יצא במתכון הסודי אשר התפרסמו מייסדו של המפעל, שסבר ניסיון עשיר בכלים ומכונות מתחדשות  ומתאימים  לסוג  התעשייה המודרנית,המפעל כיום  מייצר עשרות סוגים של מוצרים לכל טעם. בעוד אלה תוארו התקופה הקודמת זה היה מסורתי פרימיטיבי, כך שהיו הגמלים משמשים  כדי לסובב את האבנים כדי לטחון גרגרי שומשום להכין את הבצק, הידועה היום בתור ארוחה ולהוסיף את הסוכר, כולל הפיכתם לחלבה , ויצרו בצלחת, כמתכון מזרחי טעים הפך למקום של אמון ומוניטין בקרב הצרכנים ידוע חלבה נצרת  היום.

בשנת 1980 פנתה משפחת הפרויקט עצמו למפעל גדול , והחל באמצעים של ייצור והפצה אופנתי באותה תקופה, הוספת קפיצת מדרגה למוצרים שלהם במונחים של פופולריות ושיווק את המוצרים בכל חלקי המדינה ראוי להזכיר כי המאפיין החשוב ביותר של מוצרים חלבה  נצרת הוא 100% טבעי לא  מתמודדות עם מזונות מהונדסים גנטית בנוסף לטעם באיכות גבוהה, במחיר תחרותי., 

חזון גדול, של איש דגול, שעמל לילה ויום במפעל שידיו יסדו , סוף סוף הוגשם ויצא לאור. הרעיון התחיל בשנת 2000, לשבור את שיא העולם בתבנית חלבה שמפעלו ייצר, ויכניס את מפעלו ואת העיר אליה הוא שייך לשיא עולם חדש  וכמובן לספר ג'יניס לשיאי עולם. אך בקרות ארועים  רבים וברושם ביקורו של האפפיור לעיר הקודש נצרת, הביאו לדחית הרעיון לעת הנכונה.

ובשנה זו, 2009,  ב 15 לאוגוסט, החלום כן התגשם, "בית חרושת נצרת בע"מ" ובראשו עלי אמין נאסר שבר שיא עולם חדש בתעשיית תבנית החלבה הכי גדול וארוכה בעולם, תבנית אשר שקלה 3811 ק"ג ואורכה הגיע ל-  206 מטרים ובכך הוא נכנס לספר ג'ינס לשיאי עולם,

בתחילת 1980, במאמצים אישיים הקים בעל המפעל את המפעל הראשון בתחומו במגזר הערבי לייצור טחינת שומשום, שקדים וקצח, וכמובן חלבה בסוגים שונים, ובמיוחד אחרי העדרות התעשייה בכלל ותעשיה זו בפרט, בגלל הקושי הרב שעמד אחרי יכולתם של מפעלים שונים לשרוד,הצטיין מפעל זה בתוצרת שלו ואף הרחיב אותה כך שכללה מוצרים חדשים כמו לוקום, אדרג'ה, ועוד, מוצרים פולקלורים שיוצרו אז באיזורי ירושליים ושכם, שחולקו כמנהג במסיבות, בחגים ובחתונות.

מפעלו הנוכחי של בית חרושת נצרת הוקם בשנת 1987, הורחבו קווי היצור, ותוצרת מיוחדת זו התפשטה במהירות לשווקים חדשים ואף ייוצאו למדינות המערב.

וכמובן עוד תמריץ שלא פחות חשוב מפרסום שמו של המפעל כשובר שיא עולם הוא כמובן:  הוספת עוד נקודת זכות לזכותה של עיר הקודש והעיר ההיסטורית  – נצרת. ולהשגת מטרה זו המפעל והנהלתו עבדו עם עריית נצרת, זה לצד זה ובתיאום מלא.

שיתוף פעולה זה הביא לאור טקס גדול וענק, שהשתתפו בו חכ"ים ואנשי ציבור רבים וכמובן עשרות אלפים מתושבי נצרת ומכל רחבי הארץ .  

וכיום המפעל  מייצר ומשווק הרבה סוגים של חלבה וטחינה  ומהמוצרים המפורסמים כיום הם :

מוצרי החלבה :

1-     חלבה ממולאת פיסטוק חלבי

2-     חלבה ממולאת קשיו

3-     חלבה ממולאת שקדים

4-     חלבה ממולאת פולי קקאו

5-     חלבה ממולאת אגוזי מלך

6-     חלבה ממולאת פירות יבשים

7-     חלבה ממולאת קפה

8-     חלבה ממולאת קפוצ"נו

9-  חלבה ללא תוספת סוכר

סוגי טחינה :

1-     טחינה שומשום במיני גדלים לשוק הפרטי והמוסדי  ( 1 ק"ג – 0.5 ק"ג -3 ק"ג )

2-     טחינה שקדים

3-     טחינה קצח

4-     טחינה מגרעיני דלעת

5-     טחינה אגוזי מלך

     6-   טחינה משומשום מלא

מהמוצרים החדשים שלנו   :

1-     חלבה ממולאת קינמון

2-     חלבה טבעית מסוכר חום ושומשום מלא

3-     חלבה ללא תוספת סוכר משומשום מלא 

4-     ממרח חלבה

5-     שמן שומשום ( כבישה קרה ראשונה )

6-     שמן קצח (כבישה קרה ראשונה )

7-     שמן אגוזי מלך (כבישה קרה ראשונה )

8-     שמן שקד (  כבישה קרה ראשונה )

שאלות נפוצות ?

 איזו לקוחות המעדיפה למוצרים של בית חרושת נצרת ?

 המוצרים של בית חרושת נצרת מתאימים ועונים על הדרישות של כל הלקוחות  (החברתיות והכלכליות )

איפה ניתן למצוא את מוצרי בית  חרושת נצרת ?

התפוצה שלנו רחבה מאוד , אפשר להשיג את כל המוצרים שלנו בחנויות טבע , סופרים , מיני מרקטים , חניות מכולות

המוצרים שלנו מגיעים לכל פינה בארץ

איך קובעים המחירים של המוצרים שלנו ?

המחירים של המוצרים נקבע על פי סיפוק הצרכן באיכות הגבוהה ובמחיר מקובל ביותר ככל האפשר

איך מייצרים את טחינת וחלבת נצרת ?

הטחינה והחלבה עשויים מגרגרי שומשום 100% שטחון באבני רחיים  ממרכיבים טבעיים לחלוטין ללא שום תוספות של חומרים משמרים או חומרים כימיים

מהו המרכיב היסודי במוצרי החלבה ?

מוצרי החלבה המגוונים שלנו המיוצרים באותה שיטה מסורתית וטבעית .

למידע נוסף על מוצרי נצרת חלבה, בבקשה צרו עמנו קשר